CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Russia
lv: Krievija

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: Currency settings
lv: Valūtas uzstādījumi
