CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Azerbaijan
oc: Azerbaitjan

en: Belarus
oc: Bielorussia

en: Kazakhstan
oc: Cazakstan

en: Kyrgyzstan
oc: Kirguizistan

en: Ukraine
oc: Ucraïna
