CIS (СНГ) currencies rates (2.1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Azerbaijan
pt: Azerbaijão

en: Belarus
pt: Bielorrússia

en: Kazakhstan
pt: Cazaquistão

en: Kyrgyzstan
pt: Quirguistão

en: Russia
pt: Rússia

en: Ukraine
pt: Ucrânia

en: Currency settings
pt: Configurações de moeda
