CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Azerbaijan
ka: აზერბაიჯანი

en: Belarus
ka: ბელარუსი

en: Kazakhstan
ka: ყაზახეთი

en: Kyrgyzstan
ka: ყირგიზეთი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Ukraine
ka: უკრაინა
