CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Azerbaijan
ast: Azerbaixán

en: Belarus
ast: Bielorrusia

en: Kazakhstan
ast: Kazakstán

en: Kyrgyzstan
ast: Kirguistán

en: Russia
ast: Rusia

en: Ukraine
ast: Ucraína
