CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Belarus
et: Valgevene

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: Russia
et: Venemaa

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Currency settings
et: Valuuta seaded
