CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Azerbaijan
fi: Azerbaidzhan

en: Belarus
fi: Valko-Venäjä

en: Kazakhstan
fi: Kazakstan

en: Kyrgyzstan
fi: Kirgisia

en: Russia
fi: Venäjä

en: Ukraine
fi: Ukraina

en: Currency settings
fi: Valuutta-asetukset
