CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Azerbaijan
hi: आज़रबाइजान

en: Belarus
hi: बेलारूस

en: Kazakhstan
hi: कजाखस्तान

en: Kyrgyzstan
hi: किर्गिस्तान

en: Russia
hi: रूस

en: Ukraine
hi: यूक्रेन

en: Currency settings
hi: मुद्रा सेटिंग्स
