CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: Russia
hu: Oroszország

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Currency settings
hu: Pénznem beállításai
