CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Azerbaijan
km: អាហ្ស៊ែរបៃហ្សង់

en: Belarus
km: បេឡារុស្ស

en: Kazakhstan
km: កាហ្សាក់ស្តង់

en: Kyrgyzstan
km: គៀរហ្គីស្តង់

en: Russia
km: រុស្ស៊ី

en: Ukraine
km: អ៊ុយក្រែន
