CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Azerbaijan
kn: ಅಝರ್ಬೈಜಾನ್

en: Belarus
kn: ಬೆಲಾರಿಸ್

en: Kazakhstan
kn: ಕಝಕಿಸ್ತಾನ್

en: Kyrgyzstan
kn: ಕಿರ್ಗಿಸ್ತಾನ್

en: Russia
kn: ರಷ್ಯಾ

en: Ukraine
kn: ಉಕ್ರೇನ್
