CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Kazakhstan
ro: Kazahstan

en: Russia
ro: Rusia

en: Ukraine
ro: Ucraina

en: Currency settings
ro: Setări monedă
