CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Azerbaijan
sk: Azerbajďžan

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Currency settings
sk: Nastavenia Meny
