CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Russia
sl: Rusija

en: Ukraine
sl: Ukrajina
