CIS (СНГ) currencies rates (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Azerbaijan
ta: அஸர்பைஜான்

en: Belarus
ta: பெலாருஸ்

en: Kazakhstan
ta: கசகஸ்தான்

en: Kyrgyzstan
ta: கிரிகிசுத்தான்

en: Russia
ta: ரஷ்யா

en: Ukraine
ta: உக்ரைன்
