Resource Description Framework (RDF) (2.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Types
el: Τύποι

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
el: Εμπλουτίζει το περιεχόμενο σας με μεταδεδομένα για να επιτρέπει στις άλλες εφαρμογές (π.χ. μηχανές αναζήτησης, συλλέκτες) να καταλαβαίνουν καλύτερα τις σχέσεις και τα χαρακτηριστικά του.

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
