Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Types
cs: Typy

en: Arguments
cs: Argumenty

en: About
cs: Popis

en: Web services
cs: Webové služby

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
cs: Obohacuje váš obsah o metadata, aby umožnil ostatním aplikacím (např. vyhledávačům, agregátorům obsahu a dalším) lépe porozumět jejich vztahům a atributům.

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity
