Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Types
hi: प्रकार

en: ID
hi: आईडी

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं

en: Bundle
hi: पोटली

en: Target entity type
hi: लक्ष्य इकाई प्रकार
