Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Types
is: Tegundir

en: ID
is: Kenni

en: Data type
is: Gagnategund

en: Arguments
is: Rök

en: About
is: Um
