Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Types
lv: Veidi

en: Arguments
lv: Argumenti

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi

en: Properties
lv: Īpašības

en: Bundle
lv: Komplekts
