Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Types
ps: ډولونه

en: ID
ps: پېژند

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: About
ps: په اړه

en: Properties
ps: ځانتياوې

en: Bundle
ps: بنډل
