Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Types
ta: வகைகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Properties
ta: பண்புகள்

en: Bundle
ta: பொதி
