Resource Description Framework (RDF) (2.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: ID
th: ไอดี

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: RDF mapping
th: การแม็ป RDF
