Resource Description Framework (RDF) (2.0.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Types
ar: الأنواع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
