Resource Description Framework (RDF) (2.0.2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Types
uk: Типи

en: Data type
uk: Тип даних

en: Arguments
uk: Аргументи

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Properties
uk: Властивості

en: Bundle
uk: Пакет

en: RDF mapping
uk: Відповідність RDF

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
uk: Додає до матеріалу метадані щоб інші веб застосунки (як-от пошуковики, агрегатори) краще розуміли їх зв'язки та атрибути.

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Mapping type
uk: Тип відповідності

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: Data type callback
uk: Зворотній виклик типу даних

en: Callable
uk: Доступне для виклику

en: Interaction type
uk: Тип взаємодії

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href=":rdfa">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core modules define RDF mappings for their data model, and the core themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the <a href=":rdf">online documentation for the RDF module</a>.
uk: Модуль RDF додає у матеріали метадані, що дозволяють іншим веб застосункам (наприклад, пошуковим системам, агрегаторам тощо) краще розуміти їх зв'язки та атрибути. Це семантично збагачене машинне виведення для вашого вебсайту використовує <a href=":rdfa">специфікацію RDFa</a>, що дозволяє RDF-даним вбудовуватися у HTML-розмітку. Інші модулі можуть визначати відповідності їх даних до RDF-термінів, а модуль RDF зробить ці RDF-дані доступними для теми. Модулі ядра визначають RDF-відповідності своїх моделей даних, а теми ядра виводять цю інформацію RDF-метаданих разом з легкою для читання візуальною інформацією. Додаткову інформацію дивіться в <a href=":rdf">онлайн-документації про модуль RDF</a>.

en: RDF mapping item
uk: Елемент RDF-відповідності

en: RDF mappings items
uk: Елементи RDF-відповідностей

en: The name of the bundle a mapping applies to.
uk: Назва пакету, до якого застосовується відповідність.

en: The serialized mapping of the bundle type and fields to RDF terms.
uk: Серіалізована відповідність для типу пакету та полів до термінів RDF.

en: RDF types.
uk: Типи RDF.

en: RDF field mappings.
uk: Відповідності полів RDF.

en: The name of the entity type a mapping applies to (node, user, comment, etc.)
uk: Назва типу сутності, до якої застосовується відповідність (матеріал, користувач, коментар тощо).

en: RDF module
uk: Модуль RDF

en: Resource Description Framework (RDF)
uk: Фреймворк опису ресурсу (RDF)

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href="https://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup.
uk: Додає у вміст метадані, що дозволяють іншим веб застосункам (наприклад, пошуковим системам, агрегаторам тощо) краще розуміти їх зв'язки та атрибути. Це семантично збагачене машинне виведення для вашого вебсайту використовує <a href="https://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">специфікацію RDFa</a>, що дозволяє RDF-даним вбудовуватися у HTML-розмітку.
