Resource Description Framework (RDF) (2.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Types
bo: རིགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
bo: ཟུར་གཏོགས་ཆ་འཕྲིན་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ཕུན་སུམ་ཇེ་ཚོགས་སུ་བཏང་བ། དེས་ཉེར་སྤྱོད་གཞན། དཔེར་ན་འཚོལ་བཤེར་ལག་ཆ་དང་མཉམ་རུག་སྒྲིག་རིམ་ལྟ་བུ་ཡིས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་བར་གྱི་འབྲེལ་བ་དང་ཁྱད་ཆོས་སོགས་ལ་སྔར་ལས་ལྷག་པའི་རྒྱུས་ལོན་བྱེད་ཐུབ།
