Resource Description Framework (RDF) (2.1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Types
ca: Tipus

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundle
ca: Embolcall

en: RDF mapping
ca: Correspondència de RDF

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
ca: Enriqueix el vostre contingut amb metadades per tal que d'altres aplicacions (p.ex. cercadors, agregadors) entenguin millor les seves relacions i atributs.

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Callable
ca: Cridable
