Resource Description Framework (RDF) (2.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Types
gu: પ્રકાર

en: RDF
gu: આરડીએફ

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Bundle
gu: બંડલ
