Resource Description Framework (RDF) (2.1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Arguments
kn: ಆರ್ಗ್ಯುಮೆಂಟ್‍ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Properties
kn: ಗುಣಗಳು
