Resource Description Framework (RDF) (2.1.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Types
nl: Soorten

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Arguments
nl: Argumenten

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Bundle
nl: Bundel

en: RDF mapping
nl: RDF-toewijzing

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
nl: Verrijkt de inhoud met metadata om andere applicaties (bijvoorbeeld zoekmachines, aggregeerders) inzicht te geven in de verbanden en attributen.

en: Field mappings
nl: Veld toewijzingen

en: Mapping type
nl: Toewijzingstype

en: Target entity type
nl: Doelentiteitstype

en: Data type callback
nl: Datatype-callback

en: Interaction type
nl: Interactietype

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href=":rdfa">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core modules define RDF mappings for their data model, and the core themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the <a href=":rdf">online documentation for the RDF module</a>.
nl: De RDF-module voegt metadata aan de website-inhoud toe, waardoor andere applicaties (zoals zoekmachines en aggregators) relaties en attributen beter kunnen interpreteren. De semantisch verrijkte Drupal-sites maken gebruik van de <a href=":rdfa">RDFa-specificaties</a>. Met deze specificaties kunnen RDF-gegevens in HTML-opmaak worden opgenomen. Andere modules kunnen data aan de RDF-termen koppelen die de RDF-module aan het thema beschikbaar stelt. De Drupal-kernmodules definiëren de RDF-koppeling van hun data, en de Drupal-kernthema's voegen de RDF-metadata toe aan de voor mensen leesbare informatie. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":rdf">RDF-module</a>.

en: RDF mapping item
nl: RDF-toewijzingsitem

en: RDF mappings items
nl: RDF-toewijzingsitems

en: The name of the bundle a mapping applies to.
nl: De naam van de bundel waar de toewijzing voor geldt.

en: The serialized mapping of the bundle type and fields to RDF terms.
nl: De geserialiseerde toewijzing van het bundeltype en velden aan RDF-termen.

en: RDF types.
nl: RDF-types.

en: RDF field mappings.
nl: RDF-veldtoewijzingen.

en: The name of the entity type a mapping applies to (node, user, comment, etc.)
nl: De naam van het entiteitstype waarvoor de mapping van toepassing is (node, user, comment, enz.)

en: RDF module
nl: RDF-module

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for your website uses the <a href="https://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">RDFa specification</a>, which allows RDF data to be embedded in HTML markup.
nl: Verrijkt uw inhoud met metadata waardoor andere applicaties (bijvoorbeeld zoekmachines, aggregators, enzovoorts) beter de relaties en eigenschappen begrijpen. De semantisch verrijkte, machine-leesbare uitvoer van de website gebruikt de <a href="https://www.w3.org/TR/xhtml-rdfa-primer/">RDFa-specificatie</a>, waarmee RDF-data in de HTML-code opgenomen kan worden.
