Resource Description Framework (RDF) (2.1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Types
lt: Tipai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Bundle
lt: Paketas
