Resource Description Framework (RDF) (3.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Types
eu: Motak

en: ID
eu: IDa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
