Resource Description Framework (RDF) (3.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Types
he: סוגים

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Properties
he: מאפיינים

en: Bundle
he: חבילה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
