RDF entity (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Create
km: បង្កើត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Any
km: ណា​មួយ

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Administer settings
km: គ្រប់​គ្រង​ការកំណត់
