RDF entity (8.x-1.0-alpha10) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Create
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Integer
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Decimal
az: Onluq

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Column
az: Sütun

en: Target
az: Hədəf

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundle
az: Paket

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title

en: Query type
az: Sorğu növü

en: Datetime
az: Tarix vaxt

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Number of values is required.
az: Dəyərlərin sayı tələb olunur.

en: View all revisions
az: Bütün düzəlişlərə baxın

en: The term ID.
az: ID termini.

en: The username of the content author.
az: Məzmun müəllifinin istifadəçi adı.
