RDF entity (8.x-1.0-alpha10) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Title
ca: Títol

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: Create
ca: Crea

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Term
ca: Terme

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Integer
ca: Enter

en: Property
ca: Propietat

en: Modified
ca: Modificat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Mapping
ca: Associacions

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Any
ca: Qualsevol

en: Column
ca: Columna

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Boolean
ca: Booleà

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Draft
ca: Esborrany

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Resource
ca: Recurs

en: Connection
ca: Connexió

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Administer settings
ca: Administreu els paràmetres

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Number of values is required.
ca: El nombre de valors és obligatori.

en: View all revisions
ca: Veure totes les revisions

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.
