RDF entity (8.x-1.0-alpha11) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje
