RDF entity (8.x-1.0-alpha11) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Draft
my: မူကြမ်း
