RDF entity (8.x-1.0-alpha11) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
