RDF entity (8.x-1.0-alpha13) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon
