RDF entity (8.x-1.0-alpha14) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Explanation or submission guidelines
be: Тлумачэнні ці інструкцыі, што тычацца дасылкі матэрыялаў

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Create
be: Стварыць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Integer
be: Цэлае

en: Authored on
be: Дата:

en: Info
be: Інфармацыя

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Any
be: Любы

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Boolean
be: Лагічны тып  (Boolean)

en: Bundle
be: Набор

en: Draft
be: Чарнавік

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Datetime
be: Дата/час
