RDF entity (8.x-1.0-alpha16) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Explanation or submission guidelines
eu: Azalpena edo bidalketaren jarraibideak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Create
eu: Sortu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Integer
eu: Osokoa

en: Modified
eu: Aldatua

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Decimal
eu: Hamartarra

en: Any
eu: Edozein

en: Column
eu: Zutabe

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Boolean
eu: Booleanoa

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.
