RDF entity (8.x-1.0-alpha16) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Time
ka: დრო

en: Create
ka: შექმნა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Info
ka: ინფო
