RDF entity (8.x-1.0-alpha16) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: value
mn: утга

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Explanation or submission guidelines
mn: Тайлбар эсвэл шилжүүлэх заавар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
