RDF entity (8.x-1.0-alpha19) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Export
bg: Експорт

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.
