RDF entity (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Mapping
am: ማዛመድ

en: Boolean
am: ቡሊያን

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች
