RDF entity (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: value
cs: hodnota

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Create
cs: Vytvořit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Authored by
cs: Autor

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Modified
cs: Upraveno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Mapping
cs: Mapování

en: Any
cs: Libovolný

en: Column
cs: Sloupec

en: Target
cs: Cíl

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Draft
cs: Koncept

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Query type
cs: Typ dotazu

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Value format
cs: Formát hodnoty

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: View all revisions
cs: Zobrazit všechny revize

en: The username of the content author.
cs: Uživatelské jméno autora obsahu.

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
cs: Žádné typy obsahu nejsou k dispozici. <a href=":link">Přidat typ obsahu</a>.
