RDF entity (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Explanation or submission guidelines
el: Εξήγηση ή οδηγίες υποβολής

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Create
el: Δημιουργία

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Term
el: Όρος

en: Term ID
el: ID όρου

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Info
el: Πληροφορίες

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Column
el: Στήλη

en: Target
el: Στόχος

en: Boolean
el: Δυαδική τιμή

en: Bundle
el: Ομάδα

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Datetime
el: Ημερομηνία και Ώρα

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: View all revisions
el: Προβολή όλων των αναθεωρήσεων

en: The term ID.
el: Το ID του όρου.

en: The username of the content author.
el: Το όνομα χρήστη του συντάκτη περιεχομένου.

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τύποι περιεχομένου. <a href=":link">Προσθήκη τύπου περιεχομένου</a>.
