RDF entity (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Info
ps: مالومات

en: Any
ps: هر

en: Column
ps: ستن

en: Target
ps: موخه

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Bundle
ps: بنډل

en: - Any -
ps: -هر-
