RDF entity (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: value
af: waarde

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Explanation or submission guidelines
af: Verduideliking of invoerriglyne

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Create
af: Skep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
